< ">
Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
Mesto
www.prisonbreak-sk.com

Počúvate rádio Expres.

Mesto:

V meste môžeš kupovať zbraňe a ďalšiu výzbroj, ktorými sa ti zvyšujú schopnosti v boji s nepriateľmi. Ďalej si ešte môžeš nájsť prácu na cintoríne, čím si zarobíš zlato. Do budovy vstúpiš kliknutím.

Obchodník Tu nájdeš všetko čo potrebuješ. Zbrane a výzbroj sú vždy k dispozícii. V ponuke má stále liečivé elixíry. Mysli na to, aby si mal vždy dostatok zlata, pretože obchodník nikdy nezľavuje ani neponúka výhody.
Cintorín Na cintoríne môžeš zarábať zlato. Je na tebe ako dlho sa rozhodneš pracovať. Po práci dostaneš vždy peniaze. Kým poctivo pracuješ získavaš zato postupne skúsenosti.
Krčma Tento hostinec je definitívne najodpornejšie a najšpinavšie miesto v celom meste. V každom prípade preto, že tu nájdeš rôznych tvorov noci a to je tvoja cesta do smrteľnej časti sveta. Hostinský je podľa niektorých chýrov pomocníkom podsvetia a má pre niektorých návštevníkov výnimočnú úlohu.
Jaskyňa Je to vchod do hlbokej a mystickej jaskyne. Šíri sa o nej veľa povestí, a z odvážlivcov ktorý dojnej vstúpili nežil žiaden dostatočne dlho, aby sa so svojimi príbehmi zverili. Povráva sa že je to vstup do samotného pekla!
Trhovisko Na trhu je vždy rušno. Obchodníci kupujú a predávajú tovar, snažia si zarobiť nejaké zlatky .
Knižnica Pri týchto talentovaných kováčoch máš možnosť zmeniť si meno. Maj ale na mysli že to bude niečo stať, umelci musia tiež z niečoho žiť.
VooDoo Shop Voodoo obchod vyžaruje zvláštnu magickú energiu. Vravieva sa, že jediné čo sa tam môže kúpiť sú Pekelné kamene.
Cintorín:

CintorinSymbol
Nemáš dostatok zlata? Môžeš pracovať ako správca zamestnancov na cintoríne a zarábať 640 zlata za hodinu. Keď dosiahneš úroveň 63, tak môžeš pracovať ako návrhár náhrobných kameňov a zarábať 1280 zlata za hodinu.


Cintorín je miesto, kde sa zarába zlato najbezpečnejším spôsobom. Pracuje sa od 1 hodiny do max 8 hodín. Skusenosti : za 8hod dostanete, tolko skusenosti aky ste level,. menej hodin . sa to asi pomerovo deli :)) 1/8x , 1/4x, 3/8x, 1/2x, 5/8x, 3/4x ,7/8x, 1x,  Z práce môžeš kedykoľvek odísť, no ak ju zrušíš nedostaneš ani vyndru :)

Pracovné náplne:

1-2 Hrobník 40 zlata
3-6 Zahradník 80 zlata
7-14 Prípravár mŕtvol 160 zlata
15-30 Strážca cintorína 320 zlata
31-62 spravca zamestnancov 640 zlata
63-xx návrhár náhrobnych kameňov 1280 zlata


TOPlist

<
Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok